INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Adrola Dushi ‘shkrin’ shkëmbinjtë me fotot e saj të fundit [FOTO]

Adrola Dushi ‘shkrin’ shkëmbinjtë me fotot e saj të fundit [FOTO]

Publikuar më: 12:09 23-07-2019

Adrola Dushi është një prej modeleve shqiptare më të suksesshme, e cila prej vitesh po e zhvillon karrierën e saj SHBA. Në vitin 2012 ajo mori kurorën e më të bukurës duke u zgjedhur Miss Universe dhe që prej asaj kohe karriera e saj ka njohur vetëm suksese.

Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku ndan me të gjithë ndjekësit e saj foto dhe video të ndryshme si nga jeta e saj profesioanle po ashtu dhe nga ajo private.

Së fundmi, modelja ka postuar disa foto në llogarinë e saj të Instagramit ku shihet e ulur në një shkëmb, e veshur me bikini të zeza ku i’a tregojnë mjaft mirë linjat e saj perfekte trupore e cila ka pozuar mjaft joshëse.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

Article Logic
Execution time: 0.0036849975585938