INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Adrola Dushi bëhet nostalgjike! Supermodelja ndan me të gjithë foto nga fëmijëria e saj [FOTO]

Adrola Dushi bëhet nostalgjike! Supermodelja ndan me të gjithë foto nga fëmijëria e saj [FOTO]

Publikuar më: 12:21 14-06-2019

Adrola Dushi është një prej modeleve shqiptare më të suksesshme, e cila prej vitesh po e zhvillon karrierën e saj SHBA. Në vitin 2012 ajo mori kurorën e më të bukurës duke u zgjedhur Miss Universe dhe që prej asaj kohe karriera e saj ka njohur vetëm suksese.

Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku ndan me të gjithë ndjekësit e saj foto dhe video të ndryshme si nga jeta e saj profesioanle po ashtu dhe nga ajo private.

Së fundmi, modelja është bërë nostalgjike duke postuar disa foto të fëmijërisë së saj dhe mund të themi që nuk ka ndryshuar edhe aq shumë nga ajo kohë.

 

View this post on Instagram

Childhood memories ?

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

Article Logic
Execution time: 0.003587007522583