INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A ka besëprerë mes studentëve? Dalin mesazhet!

A ka besëprerë mes studentëve? Dalin mesazhet!

Publikuar më: 14:02 16-12-2018

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publike një fotografi mes disa mesazhe të një grupi studentësh të Mjekësisë.  Në mesazhe janë disa studentë të cilët flasim mes tyre për t’u dakordësuar mbi vijimin e protestës. 

Një student shprehet se ka folur me kryeministrin Edi Ram dhe është dakordësuar me të për një takim për të dialoguar. Nga mesazhet duket se një disa pajtohen të ulen me kryeministrin Rama, e të tjerë thonë refuzojnë. “Ja si u fut thikën mbas shpine një besprerë studentëve të mjeksisë!”, shkruan ish-kryeministri.

 

mesazhet.jpg

Article Logic
Execution time: 0.008350133895874