INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
5 këngë të reja që duhet t'i dëgjoni këtë javë

5 këngë të reja që duhet t'i dëgjoni këtë javë

Publikuar më: 16:54 12-09-2017

Nëse jeni para YouTube duke menduar çfarë të dëgjoni, ne ju këshillojmë këto 5 prurje të reja të këtij muaji. Thjesht kliko PLAY!

"Too Good at Goodbyes" nga Sam Smith

 

 

"Los Ageless" nga St. Vincent

 

 

"Quicksand" nga SZA

 

 

"Moving Mountains" nga Syd

 

 

"Mountains of Gold" nga Everything Is Recorded feat. Sampha, Ibeyi, Wiki, dhe Kamasi Washington

Article Logic
Execution time: 0.0087258815765381