INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Zbuloni këngën tuaj të preferuar shqiptare për javën e parë të 2018-ës [VIDEO]

Zbuloni këngën tuaj të preferuar shqiptare për javën e parë të 2018-ës [VIDEO]

Publikuar më: 22:55 07-01-2018

Si çdo të diel, edhe këtë ditë të fundit të javës dhe javës së pare të vitit 2018 intv.al ju sjell klasifikimin e 10 këngëve më të pëlqyera shqip duke u bazuar te votat e votuesve në intv.al dhe stafit të IN. Votat janë bërë sa më intensive, pasi hitet e reja ua bëjnë më të lehtë dëgjuesve për të vendosur, por ata janë shprehur të bindur se këngët e tyre të preferuara sa vijnë dhe shtohen. Kështu edhe podiumi ka ndryshuar. Vendi i tretë i përket Duffy'it me 'Ti e din', në vend të dyte qendron Butrint Imeri me ''Xhanem''. Ndërsa në vend të parë renditet Gjiko ft. Lumi B, Ledri Vula - Shtrejt.

Klasifikimi i plotë:

10- Xhensila Myrtezaj - Celsi i zemres

9- Alban Skenderaj & Miriam Cani - Dhurata

8- Ledri Vula - 1 Janari

7- Noizy ft Ledri - Dje & Sot

6- Kida - Kce

5- Dhurata Dora - Kesh Kesh

4- Capital T ft. Mc Kresha - Numra

3- Duffy'e - Ti e din

2- Butrint Imeri - Xhanem

1- Gjiko ft. Lumi B, Ledri Vula - Shtrejt

Mos harroni që klasifikimin e Like Shqip Top 10 e ndiqni me Fatmën, çdo të premte në orën 16:00 në Fun Day dhe çdo të diel në orën 10:00 në IN Radio 105.7.

 

Article Logic
Execution time: 0.0095891952514648