INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
2017 viti i vetullave të çmendura [FOTO]

2017 viti i vetullave të çmendura [FOTO]

Publikuar më: 13:14 10-12-2017

Viti 2017 ka patur të veçantat e tij. Dhe mes tyre një nga idetë më të cmendura të eksploruara janë edhe dizajnimi i vetullave.

Në rrjetin social Instagram janë publikuar shumë stile të veçanta dhe nëse keni provuar ndonjërin mos u ndjeni vetëm.

Sic dhe shihet gjatë këtij viti është luajtur shumë me ngjyrat por edhe me prerje të veçanta.

Me fotot e mëposhtme shihni disa stilime me të vërtetë të çmendura. Disa me të vërtetë kanë guxim.

1.PNG

 

2.PNG

 

3.PNG

 

4.PNG

5.PNG

 

6.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0032610893249512