INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
10 yje të showbiz-it të cilët nuk konsumojnë aspak alkool [FOTO]

10 yje të showbiz-it të cilët nuk konsumojnë aspak alkool [FOTO]

Publikuar më: 18:12 23-03-2017

Disa prej tyre janë shumë surprizuese.

Shpesh pritet që jeta e yjeve të showbizi-t të jetë e mbushur me festa, alkool dhe drogë. Edhe pse për disa është vërtet kështu, ka nga ata që nuk preferojnë aspak një jetë të tillë. Hidhini një sy personazheve më poshtë, të cilët çuditërisht bëjnë një jetë shumë të shëndetshme dhe nuk konsumojnë alkool.

 

1fb483f691b7cca0b1497d3e06da5ebc.jpg

Blake Lively
Ish aktorja e Gossip Girl nuk pi alkool, pasi asaj nuk i bëhët vonë për shijen dhe efektet anësore.

jim-carrey-2.jpg

Jim Carrey
Jim ka thënë njëherë se jeta është tepër e bukur për të pirë apo për të marrë drogë.

338336.jpg

Shania Twain
Këngëtarja ka pohuar se është ndjerë shumë keq pasi ka konsumuar alkool që në moshën 16-vjeçare dhe vendosi mos pijë asnjëherë.

Eminem_Billboard_cover_1.jpg

Eminem
Njëherë i varur nga droga dhe alkooli, reperi ka qëndruar larg tyre për 9 vjet.

d0d976ccfdac135ba7082dc778acf482.jpg

Daniel Radcliffe
Harry Potter i jetës reale ka thënë se gjatë xhirimeve të filmit konsumonte shumë alkool, por tashmë janë bërë 4 vjet që i qëndron larg.

Kim-Kardashian.jpg

Kim Kardashian
Sipas motrës së saj Khloe, Kim nuk ka pirë asnjëherë alkool dhe nuk ka qënë as kurioze të provojë.

53d4957b3d899_-_030513-haagen-dazs-bradley-cooper-de.jpg

Bradley Cooper
Pasi u kurua nga varësia e tij ndaj alkoolit, Cooper ka qëndruar i pastër për 13 vjet.

0dfc961c93a74fc67f77ac0e95f6909f.jpg

Jennifer Lopez
J.Lo nuk pi alkool pasi kujdeset shumë për lëkurën dhe kjo e tregon qartë…

5.jpg

Eva Mendes
Znj. Ryan Gosling ka shkuar në një qendër rehabilitimi në 2008 për varësinë ndaj alkoolit dhe që atëhere nuk e kthen kokën pas.

free-modern-cute-james-franco.jpg

James Franco
Aktori bukurosh e ka lënë alkoolin në moshën 29-vjeçare, pas shumë vitesh që abuzonte me alkoolin.

Article Logic
Execution time: 0.0037598609924316