INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ylli shqiptar poston këtë FOTO, por merr koment nga këngëtarja me famë botërore: ‘Dukesh si J.LO por më e re’

Ylli shqiptar poston këtë FOTO, por merr koment nga këngëtarja me famë botërore: ‘Dukesh si J.LO por më e re’

Publikuar më: 22:24 15-04-2018

Është ndër këngëtaret shqiptare më të suksesshme dhe kjo nuk diskutohet. Shpesh herë është përfolur edhe për ngjashmërinë e saj me këngëtare të tjera të showbiz-it ndërkombëtar. Bëhet fjalë për yllin shqiptar, Rita Ora.
Pas sukseseve që ka korrur deri më tani, Rita akoma nuk di të ndalet. Profili i saj në Instagram apo në çdo rrjet tjetër social është shumë aktiv. Dhe një ndër fotot e postuara ne llogarinë e saj në Insta, ka tërhequr vëmendjen e këngëtares së HIT-it “16 Shots”, Stefflon Don.
“Motër, dukesh si J.LO por më e re”, shkruan Don në postimin e Ritës. Kujtojmë se kënga e fundit e Stefflon është në bashkëpunim me Bebe Rexhën dhe ia vlen ta shihni, nëse nuk e keni parë dhe dëgjuar./intv.al/

5895169e-85f5-419a-969a-7c18121ea8fe.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0097489356994629
    array(1) { ["section"]=> string(106) "ylli-shqiptar-poston-kete-foto-por-merr-koment-nga-kengetarja-me-fame-boterore-dukesh-si-j-lo-por-me-55341" }