INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Taylor Swift bën këngë kundër Kanye dhe Kardashianëve, ja si reagon Kim! [FOTO]

Taylor Swift bën këngë kundër Kanye dhe Kardashianëve, ja si reagon Kim! [FOTO]

Publikuar më: 18:15 26-08-2017

Pak ditë më parë u bë i ditur fakti se Taylor shumë shpejt do të publikonte albumin e saj të gjashtë.

Dhe në brendësi të tij kishte një këngë të realizuar posaçërisht kundër Kanye dhe Kim, dhe gjithë familjes Kardashian. Kjo nuk ishte gjë tjetër veçse përgjigjja e natyrshme ndaj albumit “The Life of Pable” të Kanye, ku mish për top ishte bërë Taylor. Megjithatë Kim duket se nuk e ka vënë fare ujin në zjarr për gjithë këtë histori. Ajo thjesht e ka injoruar dramën e Taylor, duke kaluar një ditë në ngrohtësinë e familjes, me mbesën e saj 5 vjeçare Penelope dhe gjyshen MJ. Si për të treguar që ka gjëra më të rëndësishme për të bërë...

km1.jpg

km2.jpg

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00454807281494
    array(1) { ["section"]=> string(81) "taylor-swift-ben-kenge-kunder-kanye-dhe-kardashianeve-ja-si-reagon-kim-foto-35403" }