INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Njihuni me ‘sherrxhien’ më të madhe të showbiz-it ndërkombëtar! Eshte zënë me Nicki Minaj, Kim K dhe shumë të tjerë [VIDEO]

Njihuni me ‘sherrxhien’ më të madhe të showbiz-it ndërkombëtar! Eshte zënë me Nicki Minaj, Kim K dhe shumë të tjerë [VIDEO]

Publikuar më: 22:43 05-04-2018

Ajo është një ndër këngëtaret më të njohura të rrymës pop, e cila numëron shumë hite dhe çmime. Ajo është e njohur për shkrimin e këngëve duke u bazuar nga jeta e saj personale për të cilën ka marr shumë vëmëndje nga media, por sidomos këngë që ju dedikon ‘armiqëve’ të saj. Është e njohur dhe e komentuar gjithashtu përsa I përket sherreve apo debateve me artistë apo kolegët e saj. Emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani ka treguar 5 sherret më të mëdha në skenën ndërkombëtare të këngëtares ‘gangstere’ dhe për kë bëhet fjalë e mësoni më poshtë në minutën 29:23./intv.al/

Article Logic
Execution time: 0.01657509803772