INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Maluma Baby”, këngëtari i njohur shqiptar “imiton” Malumën, nëse ia doli apo jo, gjykojeni ju! Mos e humbisni! [VIDEO]

“Maluma Baby”, këngëtari i njohur shqiptar “imiton” Malumën, nëse ia doli apo jo, gjykojeni ju! Mos e humbisni! [VIDEO]

Publikuar më: 22:57 05-04-2018

Të gjithë duan të jenë pak Maluma!

 Ai është një nga emrat më të njohur të muzikës shqiptare. Gjithnjë e kemi parë si atë këngëtarin e festivaleve apo të muzikës popfolk, por këtë herë Devis Xherahu ka vendosur të vijë ndryshe, si latin.

Ai është shumë aktiv në Instagram ku ndan shumë foto e video me ndjekësit e tij dhe ditën e djeshme ka zgjedhur të publikojë një video teksa ndodhej në krevat dhe po këndonte një nga këngët më të njohura të këngëtarit kolumbian Maluma. Bëhet fjalë për “Felices Los 4” të cilën Devisi e këndon me shumë qejf, fundja ka një zë për t’u admiruar.

Në fund të videos nuk i mban dot të qeshurat.

<

MALUMA STYLE.. ????

A post shared by Devis Xherahu (@devisxherahu) on

Article Logic
Execution time: 0.0027170181274414