INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ta ketë mësuar Maluma?! Rita Ora publikon këtë foto ku duket shumë sensuale, ja si e quan Bebe Rexha para gjithë botës [FOTO]

Ta ketë mësuar Maluma?! Rita Ora publikon këtë foto ku duket shumë sensuale, ja si e quan Bebe Rexha para gjithë botës [FOTO]

Publikuar më: 17:58 23-04-2018

Bebe Rexha ka dy fjalë për t’i thënë Ritës!

Çdo ditë e më shumë këngëtaret shqiptare po na bëjnë krenarë në të gjithë botën. I shohim në koncerte të ndryshme, në eventet më të rëndësishme, por edhe në vendet e para të sharteve muzikore ndërkombëtare dhe sigurisht që nuk mund ta fshehim kënaqësinë që na dhurojnë me suksesin e tyre.

Por ndihemi edhe më mirë, kur shohim se kanë një marrëdhënie të mirë me njëra-tjetrën e kur themi këtë e kemi fjalën për Bebe Rexhën dhe Dua Lipën. Dy këngëtaret shqiptare njihen për shoqërinë që kanë dhe shpesh herë lënë komente në fotot e njëra-tjetrës. Sot e kishte rradhën Bebe e cila ka komentuar në një foto të fundit të Ritës.

Kjo e fundit është shfaqur shumë sensuale me të zeza dhe me një make up të bukur, ndërkohë që Bebe Rexha e quan “damn mami”, që do të thotë “sa seksi” latinisht dhe i ka vendosur një emoji flakë.  E kemi vënë re që Bebe Rexha ka një miqësi të mirë, mos vallë ia ka mësuar ai dy fjalë latinisht.

natemai.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0021350383758545
    array(1) { ["section"]=> string(126) "ta-kete-mesuar-maluma-rita-ora-publikon-kete-foto-ku-duket-shume-sensuale-ja-si-e-quan-bebe-rexha-para-gjithe-botes-foto-56149" }