INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
S’kishte si të ndodhte ndryshe! Rita Ora uron shqiptarët, por habitet ku e sheh shqiponjën [VIDEO]

S’kishte si të ndodhte ndryshe! Rita Ora uron shqiptarët, por habitet ku e sheh shqiponjën [VIDEO]

Publikuar më: 23:36 28-11-2017

Edhe Bebe Rexha i uroi shqiptarët, por jo në rrjete sociale ndërsa Rita e bën para 12 milion ndjekësve…

Të gjithë sot kanë uruar dhe festuar 28 nëntorin. I famshëm dhe jo I famshëm, nuk e harroi këtë ditë të veçantë për të gjithë shqiptarët. Këtë herë kemi një urim nga shqiptarja më e famshme në botë, Rita Ora. Edhe këtë herë nuk zhgënjen, shkruan intv.al. Nëpërmjet një videoje në ‘Insta Story’ në rrjetin social Instagram, ajo i ka uruar shqiptarëve ditën e Pavarësinë.

"Gëzuar Ditën e Pavarësisë Shqipëri! Ju dua! Respekt!", shprehet Rita dhe pasi uroi shqiptarët është habitur se pse po shikon shqiponjën në pjesën e prapme të një furgoni. Shikoni videon më poshtë dhe ndihuni krenarë me këtë këngëtare edhe Bebe Rexha i uroi shqiptarët nëpërmjet një video që intv.al iu siguroi dhe mund ta shihni në këtë link./intv.al/

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00081086158752441
    array(1) { ["section"]=> string(100) "s-kishte-si-te-ndodhte-ndryshe-rita-ora-uron-shqiptaret-por-habitet-ku-e-sheh-shqiponjen-video-43346" }