INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rrëfimi tronditës i “Dëshmitarit X”, kryeministri Rama befason me reagimin e tij! [FOTO]

Rrëfimi tronditës i “Dëshmitarit X”, kryeministri Rama befason me reagimin e tij! [FOTO]

Publikuar më: 22:15 17-05-2018

Kryeministri Rama ka reaguar për rrëfimin tronditës të “Dëshmitarit X” për Agron Xhafajn dhe nuk mund të mungonin dozat e larta të ironisë.

Përmes ironisë dhe duke publikuar videon e dëshmitarit Veliu, kryeministri Rama shkruan në ‘Facebook’ se nëse ky është flamuri i aksionit opozitar, atëherë bota nuk është e rrumbullakët, trekëndëshi është katror, Shqipëria ndodhet në Polin e Veriut.

RAMAEDVIN.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0097911357879639
    array(1) { ["section"]=> string(88) "rrefimi-trondites-i-deshmitarit-x-kryeministri-rama-befason-me-reagimin-e-tij-foto-58700" }