INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ju pëlqen? Kryeministri Rama takohet me futbollistin e famshëm italian, “shkrepin” një FOTO bashkë

Ju pëlqen? Kryeministri Rama takohet me futbollistin e famshëm italian, “shkrepin” një FOTO bashkë

Publikuar më: 20:44 16-05-2018

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama para pak ditësh ka udhëtuar në Francë, ku ka patur takime me drejtues të lartë të shtetit europian. Por, përveç homologut të tij Emanuel Makron, Rama ka takuar dhe futbollistin e PSG-së, Marco Verrati.

Ka qenë ish-futbollisti i Kombëtares, Edvin Murati, ai që ka postuar foto të Ramës me mesfushorin italian në “Insta story”. Kujtojmë që Verrati është një nga objektivat e bardhezinjve për këtë verë, teksa mes duket kryeministri që njihet si tifoz i Juventusit i ka thënë fjalët e para për ta bindur.

verrati.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037178993225098