INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Plas sherri në emision, Muç Nano nuk përmbahet, ofendon rëndë deputetin: Ti je një...

Plas sherri në emision, Muç Nano nuk përmbahet, ofendon rëndë deputetin: Ti je një...

Publikuar më: 22:28 17-05-2018

Ka degjeneruar debati në emisionin “Opinion” mes analistit Mustafa Nano dhe ish ministrit teknik të PD-së, Gazmend Bardhi.

Gjithçka ka nisur kur Nano ka përmendur vilat e politikanëve, ndërsa Bardhi i është kthyer duke thënë se “Vilë në Surrel vetëm Edi Rama ka”. Ish ministri i PD i ka kujtuar edhe vilën në Gjirin e Lalëzit, por Nano ka shpërthyer në ofendime duke thënë se ka vetëm një apartament 70 e ca metra katror.

Pjesë nga debati:

Bardhi: flasim për vilen tende ne Lalëz.

Nano: Vilen time?

Bardhi: Po po per vilen tende

Nano: Vilen e satëme

Bardhi: Vilen e sateme

Nano: Une nuk kam vile ne Lalez. Une kam apartament. Ti je nje idiot me gjyslyke

Bardhi: Ne s’jemi ketu per pasuritë

Nano: Ti nuk je idiot mor, ti je kërriç

Bardhi: Po te flasesh keshtu nuk eshte argument

Nano: Ik mor zuzar, palaco.

Article Logic
Execution time: 0.009523868560791