INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rrëfimi tronditës i “Dëshmitarit X”, kryeministri Rama befason me reagimin e tij! [FOTO]

Rrëfimi tronditës i “Dëshmitarit X”, kryeministri Rama befason me reagimin e tij! [FOTO]

Publikuar më: 22:15 17-05-2018

Kryeministri Rama ka reaguar për rrëfimin tronditës të “Dëshmitarit X” për Agron Xhafajn dhe nuk mund të mungonin dozat e larta të ironisë.

Përmes ironisë dhe duke publikuar videon e dëshmitarit Veliu, kryeministri Rama shkruan në ‘Facebook’ se nëse ky është flamuri i aksionit opozitar, atëherë bota nuk është e rrumbullakët, trekëndëshi është katror, Shqipëria ndodhet në Polin e Veriut.

RAMAEDVIN.png

Article Logic
Execution time: 0.024072885513306