INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora feston ditëlindjen, e ëma e uron dhe e quan kështu në SHQIP [FOTO]

Rita Ora feston ditëlindjen, e ëma e uron dhe e quan kështu në SHQIP [FOTO]

Publikuar më: 23:33 26-11-2017

Rita Ora është një ndër shqiptarët e para, të cilat morën famë botërore edhe të shumtë janë ndjekësit e saj, të cilet rritën dita-ditës. Rita Ora tashmë është një ‘BRAND’ edhe jo vetëm një këngëtare e zakonshme, ajo tashmë është e rritur edhe nuk ka mendjen e një adoleshenteje. Çdo hap i saj është i llogaritur mirë edhe pse me çiltersinë e saj të bën të kuptosh të kundërtën. Rita ditën e sotme ka bërë 27 vjeç dhe ta mendosh nuk duket fare për këtë moshë. Edhe vete ajo tregon se ndihet mirë me moshën e saj dhe nuk ka komplekse pse ta fshehi, shkruan intv.al. Ndyshe nga personazhe VIP ajo dhe familja e saj janë shumë të lidhur me njeri-tjetrin edhe pse ka shumë angazhime. Ketë herë ajo ka marrë një urim shumë të veçantë nga nëna e saj e cila shprehet shumë krenare për vajzën e saj si dhe në fund e mbyll urimin duke e quajtur “ZOG”. Rita gjithashtu ka marrë urime në rrjete sociale edhe nga familjarët e tjerë, babi i saj si dhe motra, Elena./intv.al/

vera.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030319690704346
    array(1) { ["section"]=> string(78) "rita-ora-feston-ditelindjen-e-ema-e-uron-dhe-e-quan-keshtu-ne-shqip-foto-43131" }