INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora dhe Liam Payne publikojnë këngën ‘For You’ [VIDEO]

Rita Ora dhe Liam Payne publikojnë këngën ‘For You’ [VIDEO]

Publikuar më: 11:29 05-01-2018

5 janari ishte parashikuar të ishte data e publikimit të bashkëpunimit të Rita Orës me Liam Payne.

Sot ata publikuan këngën ‘For You’  e cila do të jetë kolonë zanore e  “Fifty Shades Freed”, në të cilin edhe Rita e ka një rol të vogël.

Këngën mund ta dëgjoni në: Spotify, iTunes, Tidal etj.. 

radio TV

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0022518634796143
  array(1) { ["section"]=> string(61) "rita-ora-dhe-liam-payne-publikojne-kengen-for-you-video-46696" }