INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi Noizy e ofendoi, Rasheli i bën qejfin në foton e nxehtë, Oriola i kthen këtë përgjigje epike asaj [FOTO]

Pasi Noizy e ofendoi, Rasheli i bën qejfin në foton e nxehtë, Oriola i kthen këtë përgjigje epike asaj [FOTO]

Publikuar më: 18:15 17-04-2018

Edhe gocat qenkan prekur nga “virusi” i Instagramit!

Që në kohën kur Oriola u bë pjesë e OTR, e kemi parë shpesh herë në shoqërinë e Noizyt dhe ata të dy duken si miq shumë të mirë. Kjo kuptohet edhe në postimet në Instagram ku flasin shumë lirshëm dhe nuk e kanë aspak problem të ofendojnë njëri-tjetrin me shaka.

Së fundmi Oriola Marashi ka postuar një foto e kuruar deri në detaje në Instagram, ku thotë se është më e nxehtë se shtëpia e djallit, por Noizy e befasoi me komentin e tij, ku i shkruan “Balli jot si shpullë”, ndërkohë që modelja ia kthen “Kush foli, ti që e ke kokën si shpatull”.

Por ndryshe nga Noizy, Rasheli e ka marrë me të mirë dhe i la një koment epik Oriolës pasi i tha shprehjen më të përdorur të momentin “JE NANA”, ndërsa Marashi ia ktheu me të njejtën monedhë: “hajde mor pije i kafe”./intv.al

nojzied.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028030872344971
    array(1) { ["section"]=> string(91) "pasi-noizy-e-ofendoi-rasheli-i-ben-qejfin-ne-foton-e-nxehte-oriola-i-kthen-pergjigjen-55550" }