INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pas Kim Kardashian, grimieri shqiptar grimon edhe aktoren Holliwood-iane [FOTO]

Pas Kim Kardashian, grimieri shqiptar grimon edhe aktoren Holliwood-iane [FOTO]

Publikuar më: 11:23 09-08-2017

Mario është  kthyer në krahun e djathtë të Kim Kardashian sa i përket përkujdesjes për look-un e saj.

Por Kim nuk është i vetmi personazh me famë botërore për të cilën që Mario përkujdeset. Duarve të tij për make up-in iu beson edhe modelja  dhe aktorja e njohur holliwood-iane, Megan Fox. Këtë e bën të ditur vetë grimieri në faqen e tij të Instagram.

mario.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011489391326904
    array(1) { ["section"]=> string(82) "pas-kim-kardashian-grimieri-shqiptar-grimon-edhe-aktoren-holliwood-iane-foto-34213" }