INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pa reçipeta? Pa problem! Digjet Kim K dhe nxjerr thithkat në mes të rrugës! [FOTO]

Pa reçipeta? Pa problem! Digjet Kim K dhe nxjerr thithkat në mes të rrugës! [FOTO]

Publikuar më: 10:21 15-08-2017

Këtë herë nuk bëhej fjalë për të pasmet, por situata nuk ishte më pak e nxehtë!

Bukuroshja 36 vjeçare na ka mësuar se është një libër i hapur kur bëhet fjalë për jetën e saj, dhe këtë herë i la sërish shumë pak vend imagjinatës. Kim u shfaq në rrugët e Los Angeles ditën e djeshme vetëm me tuta dhe një crop top shumë të tejdukshme me të cilën mbulonte gjoksin e saj. Pavarësisht faktit se mbulimi është vetëm simbolik pasi pjesët e saj delikate janë plotësisht të dukshme. Edhe barku i saj i sheshtë duket në formë shumë të mirë, por fundja është e vështirë ta dallosh kur vëmendjen ta marrin thithkat. 

kimkar0.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011029243469238
    array(1) { ["section"]=> string(83) "pa-recipeta-pa-problem-digjet-kim-k-dhe-nxjerr-thithkat-ne-mes-te-rruges-foto-34608" }