INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ledion Liço krenar për Sarën: Jam lidhur me një modele [FOTO]

Ledion Liço krenar për Sarën: Jam lidhur me një modele [FOTO]

Publikuar më: 12:01 06-01-2018

Ata të dy jo pak herë ia shprehin njëri-tjetrit publikisht atë që ndjejnë.

Pavarësisht kileve të shtuara gjatë lindjes, Sara Hoxha ka arritur të rifitojë sërish format trupore dhe këtë nuk harron ta theksojë as Ledioni. Vetëm pak ditë më parë, moderatori i propozoi asaj martesë ndërkohë ka postuar në Instagramin e tij këtë foto të Sarës të cilën ia ka shkrepur në rrugë. E veshur me minifund të shkurtër xhins, që i nxirrte në pah këmbët e gjata biondja simpatike e ka bërë Ledionin të shkruajë mbi foto; Jam i lidhur me një modele.

Aktualisht ata bashkë me vogëlushin London Nor dhe Lorin ata po shijojnë pushimet në Kaliforni.

71982-640-0-5a508ce520d93_1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030269622802734
    array(1) { ["section"]=> string(64) "ledion-lico-krenar-per-saren-jam-lidhur-me-nje-modele-foto-46779" }