INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie Jenner tregon format perfekte pas lindjes dhe duket “WOW”, shihni çfarë i shkruan ky shqiptar [FOTO]

Kylie Jenner tregon format perfekte pas lindjes dhe duket “WOW”, shihni çfarë i shkruan ky shqiptar [FOTO]

Publikuar më: 20:53 04-04-2018

Me shumë punë arrihet gjithçka! Ka vetëm dy muaj që ka sjellë në jetë vajzën e saj të parë, të cilën e pagëzoi me emrin Stormi, por asgjë se ka ndaluar Kylien të rikthejë linjat trupore, duke iu përkushtuar tërësisht palestrës.

Këtë e vërtetojnë edhe imazhet e fundit të publikuara nga Jenner në llogarinë e saj zyrtare në Instagram. 20-vjeçarja shfaqet mjaft tërheqëse teksa i jep hapësirë barkut dhe vitheve të saj, teksa është veshur me tuta të ngushta të zeza dhe një t-shirt të bardhë të gjërë.  Kylie duket shumë seksi dhe e bukur, por përveçse ka tërhequr vëmendjen e shumë ndjekëse, “ia ka marrë mendjen” edhe make up artistit shqiptar me famë botërore, Mario Dedivanovic. 

collageead.jpg

“Qt” i shkruan Mario në një nga fotot, e cila është shkurtimi i “quality time”, domethënë “kohë cilësore”. Mirëpo shpresojmë të mos jetë ndonjë produkt kozmetik që vetëm ata e dinë. jenner.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025451183319092
    array(1) { ["section"]=> string(107) "kylie-jenner-tregon-format-perfekte-pas-lindjes-dhe-duket-wow-shihni-cfare-i-shkruan-ky-shqiptar-foto-54585" }