INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kim nuk i lë vend imagjinatës, zbulon gjoksin nëpër rrugët e New York [FOTO]

Kim nuk i lë vend imagjinatës, zbulon gjoksin nëpër rrugët e New York [FOTO]

Publikuar më: 13:37 02-08-2017

Ajo gjithnjë i ka shfaqur asetet e saj të bollshme.

Ndaj jo pak herë marrin vëmëndjen maksimale edhe nga kalimtarët. E njëjta gjë ka ndodhur edhe me daljen e saj të fundit ku ylli Karadshian i ka lënë shumë pak vend imagjinatës. E veshur me një kanotiere të zeze të tejdukshme dhe pa reçipeta, ajo tërhoqi shumë shikime në rrugët e New York. Ndoshta kjo ishte një mënyrë që 36 vjeçarja përdori për të qenë sërish ajo kryefjala e lajmeve të ditës. 

kim_1501666633-8916571.jpg

kim1_1501666636-8816937.jpg

kim2_1501666641-9859594.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00073695182800293
    array(1) { ["section"]=> string(79) "kim-nuk-i-le-vend-imagjinates-zbulon-gjoksin-neper-rruget-e-new-york-foto-33699" }