INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kim Kardashian përdor kokainë?! Ja si u përgjigj ajo [FOTO]

Kim Kardashian përdor kokainë?! Ja si u përgjigj ajo [FOTO]

Publikuar më: 09:09 12-07-2017

Ajo njihet për jetesën e saj gjithmonë ekstravagante dhe të guximshme, por të përdorësh kokainë është diçka komplet tjetër.

Dhe Kim duket se diçka të tillë nuk e pranon kategorikisht: “Hë pra tani. Unë nuk luaj në atë mënyrë. Dua të them, kam fëmijë. Thjesht nuk është stili im i jetës dhe nuk besoj se kam qenë ndonjëherë e tillë”. Gjithçka filloi me një foto të postuar në Snapchat ku mbi tavolinë dukeshin dy vija të bardha të dyshimta, që më vonë rezultuan se bëhej fjalë thjesht për vijëzimet e mermerit që kishte tavolina. Bukuroshja 36 vjeçare ua provoi menjëherë fansave të cilët dolën shumë shpejt në konkluzione duke e akuzuar...këtë herë padrejtësisht.

marble.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031459331512451
    array(1) { ["section"]=> string(61) "kim-kardashian-perdor-kokaine-ja-si-u-pergjigj-ajo-foto-32212" }