INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kim Kardashian i shpreh shqiptarit në Instagram se e ka frymezim [VIDEO]

Kim Kardashian i shpreh shqiptarit në Instagram se e ka frymezim [VIDEO]

Publikuar më: 15:24 15-08-2017

Kim Kardashian shpreh në Instagram se është e frymezuar nga ky shqiptar. Kujtojmë se edhe Kim Kardashian di dy fjalë shqip: “Sa bukur!”

Dhe ky shqiptar është Mario, grimier personal i një prej femrave më të fuqishme dhe më me influencë në botë, Kim Kardashian. Mario këto kohë ka qenë në vendlindjen e tij ndërsa tani ky i fundit ka mbaruar pushimet dhe ka filluar përsëri punën dhe përsëri krah yllit botëror, Kim K. Kim ka postuar në “insta story” disa video ku në njërën prejt tyre( videoja me poshte) është shprehur mjaft mirënjohëse ndaj grimierit shqiptar. “Nëse nuk do ishte për Mario, sinqerisht nuk e di se çfarë do bëja! Ai është një frymezim për mua.”u shpreh Kim, shkruan intv.al. Dhe kështu dhe Mario u emocionuar duke thene: “Oh, vertet?!” Kujtojmë se Mario gjithmone është shprehur se është krenar që është shqiptar dhe ai është shqiptar me prejardhje nga Mali i Zi dhe gjuhën shqipe nuk e ka harruar dhe para disa kohësh ai postoi një video ku ishte duke mësuar dhe femrën më të famshme në botë të flasë shqip dhe ia doli./intv.al/

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013120174407959
    array(1) { ["section"]=> string(76) "kim-kardashian-i-shpreh-shqiptarit-ne-instagram-se-e-ka-frymezim-video-34640" }