INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kim K zbulon punën që do të donte nëse do të kishte ndryshuar karrierën dhe ne u tronditëm [FOTO]

Kim K zbulon punën që do të donte nëse do të kishte ndryshuar karrierën dhe ne u tronditëm [FOTO]

Publikuar më: 16:10 10-08-2017

Kim K shpesh na surprizon por këtë herë ishte krejt e papritur.

Ylli i reality show-t bëhet thuajse çdo ditë kryefjala e lajmevbe të ndryshme. Por çfarë do të  ishte ajo nëse nuk do të bënte këtë që po bën sot?

Pra kush do të ishte  Kim K pa selfit e saj të famshme, frazat që mbahen mend, apo show-t  e suksesshëm televizivë? Me sa duket nëse nuk do të kishim një yll reality show do të kishim një investiguese krimesh. Mund ta imagjinoni? Kim do të ishte investiguesja më sharmante dhe me stil në planet. "Shpesh pyes veten se çfarë do të bëja nëse karriera ime do të kishte marrë tjetër rrugë. Ata që më njohin mirë thonë që do të isha një publiciste e mirë. Mendoj se bota e PR-it është interesante dhe në këto vite kam mësuar shumë por një gjë tjetër që më tërheq vërtet shumë është investigimi. Gjithmonë më ka pëlqyer të shkoj deri në fund për rë kuoruar se cfarë ka ndodhur në një situatë të caktuar".  E kush do ta kishte menduar këtë pasion të Kim? Hetuesja Kim K në shërbimin tuaj duke zgjidhur një per një "krimet" e modës.

Kim-Kardashian-interview-pregnant.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012741088867188
    array(1) { ["section"]=> string(101) "kim-k-zbulon-punen-qe-do-te-donte-nese-do-te-kishte-ndryshuar-karrieren-dhe-ne-u-tronditem-foto-34334" }