INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kim K na kujton kohën kur shpërtheu videoja pornografike me këtë FOTO +18

Kim K na kujton kohën kur shpërtheu videoja pornografike me këtë FOTO +18

Publikuar më: 18:39 05-01-2018

11 vite më parë Kim K debutoi si pornostare me videon që do ta kthente në një yll absolut, duke i hapur rrugën për t’u bërë ajo që është sot. Me fjalë të tjera, një nga personat më me influencë në botën e spektaklit, rreth të cilës sillen mediat rozë. Por sot ylli botëror sapo na solli në memorie kohën kur shpërtheu videoja pornografike nëpërmjet një fotoje në Instagram ku shihet topless. Me siguri të gjithëve u ka shkuar në mendje ajo video aq e famshme pasi ka dhe nga ata që kanë komentuar këtë gjë.

Ehh moj Kim K, sërish more gjithë vëmendjen dhe s’ke faj!/intv.al/

kim1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.002838134765625
    array(1) { ["section"]=> string(78) "kim-k-na-kujton-kohen-kur-shpertheu-videoja-pornografike-me-kete-foto-18-46752" }