INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtarja shqiptare u tregon të gjithëve se ka shoqëri me modelen, Cara Delevingne [FOTO]

Këngëtarja shqiptare u tregon të gjithëve se ka shoqëri me modelen, Cara Delevingne [FOTO]

Publikuar më: 16:58 28-12-2017

Nëse nuk e besonit, ua tregon vetë ajo...

Cara Delevingne është një ndër aktoret dhe modelet më të ndjekura,por edhe këngëtarja shqiptare nuk ngelet pas. Bëhet fjalë për të yllin e talentuar, Rita Ora. Shqiptarja më e ndjekur në Instagram ka postuar një foto në Insta Story, ku shihet duke folur në “FaceTime” me yllin e Hollywood-it, Cara-n. Madje dyshja ka edhe foto ku shihen në evente të ndryshme./intv.al/

8677f7fc-0c43-49db-acba-89cee6936c59.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0017740726470947
    array(1) { ["section"]=> string(93) "kengetarja-shqiptare-u-tregon-te-gjitheve-se-ka-shoqeri-me-modelen-cara-delevingne-foto-46148" }