INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ja linja e bukurisë së Kim K që do të nxjerrë jashtë loje Kylie-n! [FOTO]

Ja linja e bukurisë së Kim K që do të nxjerrë jashtë loje Kylie-n! [FOTO]

Publikuar më: 16:53 20-06-2017

Kim Kardashian po jep gjithçka në linjën e saj të re të bukurisë, nën titullin KKW Beauty.

Ditën e hënë bukuroshja 36 vjeçare ndau 3 portrete ku jo vetëm shfaqej me një tualet që nuk kishte të sharë, por natyrisht nxirrte dhe “lëkurë” në pah. Dhe suksesi sigurisht që nuk mund të mos ishte i garantuar kur në mes është emri i saj, jo vetëm për shkak të pozave fantastike që realizoi. Woman’s Wear Daily raportoi se bashkëshortja e Kanye West me të gjitha gjasat do të shohë linjën e saj të kapë shifrën e 14 milionë dollarëve brenda pak minutash nga debutimi i saj. Bëhuni gati pasi gjithçka fillon ditën e nesërme në 9 të mëngjesit, dhe duke njohur Kim 14 milionëshi mund të shumëfishohet brenda orës. 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0038871765136719
    array(1) { ["section"]=> string(76) "ja-linja-e-bukurise-se-kim-k-qe-do-te-nxjerre-jashte-loje-kylie-n-foto-30507" }