INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ilda Bejleri po argëtohet në bikini me një prej emrave të komentuar në estradë…[FOTO]

Ilda Bejleri po argëtohet në bikini me një prej emrave të komentuar në estradë…[FOTO]

Publikuar më: 11:04 17-06-2019

Ajo është një ndër gazetaret më të pëlqyera në vend jo vetëm për aftësitë si gazetare, por edhe për bukurinë e saj. Ilda Bejleri nuk nguron asnjëherë të shfaqë linjat e saj tejet seksi dhe e bën sa herë t’i jepet mundësia.

Por kësaj here, ajo ka hedhur një foto në Instastory ku shihet së bashku me Olti Currin ku duken mjaft të lumtur nën rrezatimin e diellit.

Thuhet se Ilda është një person shumë i afërt dhe ka shoqëri me emra të njohur, ndër ta Olti Currin me të cilin edhe është parë së fundmi në një pishinë.

63720931_1264224470411713_1529474022025199616_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.025235176086426
    array(1) { ["section"]=> string(89) "ilda-bejleri-po-argetohet-ne-bikini-me-nje-prej-emrave-te-komentuar-ne-estrade-foto-96427" }