INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Harrojeni Noizy-n, Encën dhe Luanën! Tre meshkujt e famshëm shqiptarë kalojnë 1 milion ndjekës në IG [FOTO]

Harrojeni Noizy-n, Encën dhe Luanën! Tre meshkujt e famshëm shqiptarë kalojnë 1 milion ndjekës në IG [FOTO]

Publikuar më: 19:01 12-01-2018

Dita ditës fama e artistëve shqiptarë po rritet edhe më shumë…

Deri më tani vetëm Enca, reperi, Noizy dhe moderatorja Luana Vjollca ishin ata të cilët kaluan shifrën e 1 milion ndjekësve në Instagram. Por jo më pasi 3 personazhe VIP shqiptarë arritën këtë shifër. Bëhet fjalë për tre futbollistë shqiptarë dhe mjaft të pëlqyer për tifozët e futbollit. Bëhet fjalë për Granit Xhaka-n, Xherdan Shaqiridhe Shkodran Mustafin. Graniti shihet të jetë më i suksesshëm në rrjete sociale pasi ka 1.2 milion ndërsa Shaqiri dhe Shkodrani kanë 1 milion ndjekës. Pra për pak u harrua se edhe çunat futbollistë kanë shumë ndjekës si këngëtaret shqiptarë./intv.al/

3.jpg

Article Logic
Execution time: 0.00358009338379
array(1) { ["section"]=> string(109) "harrojeni-noizy-n-encen-dhe-luanen-tre-meshkujt-e-famshem-shqiptare-kalojne-1-milion-ndjekes-ne-ig-foto-47382" }