INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Fansja e Kim K shpezon 400 mijë euro për t’i bërë të pasmet identike me të saj [FOTO]

Fansja e Kim K shpezon 400 mijë euro për t’i bërë të pasmet identike me të saj [FOTO]

Publikuar më: 16:10 19-07-2017

Plot 4 injeksione dhjami për t’u bërë si Kim dhe rezultati është ky.

Një aspirante që kërkon të bëhet si personazhi ekstravagant i spektakleve reality ka bërë ka 4 injeksione dhjami në të pasmet e saj për ta bërë si atë të Kim. Vajza 24 vjeçare Jennifer Pamplona ka shpenzuar deri tani me shumë se 400 mijë euro për t’u dukur si gruaja e Kanye West, pasi një ish i tha që “ishte shumë e doëbt”. Mund të thuash që vajza nuk i merr aspak mirë kritikat, madje edhe sikur thjesht të kishte vënë duart në kokë do të kishte qenë pak në krahasim me këtë.

pamp1.jpg

pamp2.jpg

pamp3.jpg

pamp4.jpg

pamp5.jpg

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00439095497131
    array(1) { ["section"]=> string(89) "fansja-e-kim-k-shpezon-400-mije-euro-per-t-i-bere-te-pasmet-identike-me-te-saj-foto-32690" }