INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Fansat e kritikojnë në rrjetet sociale, Kim K iu kthehet me fjalë banale! [VIDEO]

Fansat e kritikojnë në rrjetet sociale, Kim K iu kthehet me fjalë banale! [VIDEO]

Publikuar më: 15:59 15-08-2017

Ajo fitoi shifrën mbresëlënëse prej 14 milionë dollarësh nga nga tualetet e saj KKW në vetëm një ditë.

Por kur Kim Kardashian u përpoq t’u tregonte fansave të saj produktin e ri të linjës së saj të bukurisë duke e aplikuar te lëkura e saj, ajo u kritikua në mënyrë të pamëshirshme. Jo vetëm nga fansa të zakonshëm por edhe nga artistë makeup-i, duke përfshirë Jeffree Starr. Bukuroshja 36 vjeçare nuk e mori aspak lehtësisht, duke iu kthyer më fjalë të forta: “Dua që ju të shihni këtë puçrrën këtu. Po më stresoni shumë dreqin (the fuck out)!”. Në fund e pranoi që nuk di ta bëjë siç duhet aplikimin dhe se është vetëm duke mësuar, por gjithashtu duket gati për të shpërthyer edhe më keq.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0074350833892822
    array(1) { ["section"]=> string(83) "fansat-e-kritikojne-ne-rrjetet-sociale-kim-k-iu-kthehet-me-fjale-banale-video-34649" }