INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefin e “kërcënuan” sepse do këndonte shqip, por shikoni si Moska dashurohet me “Nëntori

Era Istrefin e “kërcënuan” sepse do këndonte shqip, por shikoni si Moska dashurohet me “Nëntori"-n e Arilenës [VIDEO]

Publikuar më: 19:02 29-07-2017

Arilena po këndon shqip në Moskë ndërsa Era Istrefi u “kërcënua” se do këndonte shqip, këngën “Bon Bon”…

Në Moskë filloi festivali Evropa Plus me performanca “live” ku pritej të performonin katër këngëtare shqiptare. Në mesin e këngëtareve performuese që ishte pritur të performonte ishte edhe Era Istrefi, por në momentin e fundit ajo e kishte anulluar këtë performancë. Mediat raportuan se Era nuk ka udhëtuar fare në Rusi pasi është kërcënuar për shkak të këngës shqipe që do të këndonte. Por ndryshe po ndodh me Arilenën, e cila po këndon shqip këngën që i dha famë edhe jashtë vendit, këngën “Nëntori”. Edhe kjo gjë shihet edhe në videon më poshtë. Por nuk kuptuam pse vetëm Era “u kërcënua” edhe jo Arilena? Në skenë priten të ngjiten edhe dy këngëtare me origjinë shqiptare, Bebe Rexha dhe Dua Lipa./intv.al/

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00086307525634766
    array(1) { ["section"]=> string(116) "era-istrefin-e-kercenuan-sepse-do-kendonte-shqip-por-shikoni-si-moska-dashurohet-me-nentori-n-e-arilenes-video-33431" }