INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Enca vjen ndryshe në ” look” dhe seksi pa photoshop [FOTO/VIDEO]

Enca vjen ndryshe në ” look” dhe seksi pa photoshop [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 21:04 22-08-2017

Seksi dhe pa photoshop, Enca vjen ndryshe në ” look”…


Ajo është një ndër personazhet më IN të momentit në vend. Fama e saj po thyen rekorde çdo ditë më shumë. Enca duket se ka “trembur” të gjithë kur postoi një video me flokë të shkurta dhe në ngjyrën “pink” , por ata që e njohin janë të sigurt se ajo nuk do i priste kurrë flokët aq shkurt dhe se shoqja e saj, Françeska, e cila është M.U.A dhe ajo mund t’i shndërrojë VIPat në një formë krejt ndryshe. Dhe kjo gjë ndodhi edhe me Encën, pasi postoi videon në insta ajo postoi edhe kete foto ne Snapchat ku duket seksi dhe shumë bukur me flokë të gjatë dhe pse ishin paruke./intv.al/

enka.jpg

They write songs about girls like me ? look details coming soon...

A post shared by ENCA (@enca) on

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010349750518799
    array(1) { ["section"]=> string(65) "enca-vjen-ndryshe-ne-look-dhe-seksi-pa-photoshop-foto-video-35135" }