INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Enca ua bën hapur DISS-in të gjithave: Mbretëreshat nuk krahasohen me kur*at [FOTO]

Enca ua bën hapur DISS-in të gjithave: Mbretëreshat nuk krahasohen me kur*at [FOTO]

Publikuar më: 21:30 13-03-2018

Publiku ka treguar shpesh herë se Enca është një ndër këngëtaret më të kërkuara dhe përfolura. Është ‘Mbretëresha e Instagramit’ me 1.6 milion ndjekës dhe dikur ishte ‘mbretëresha e OTR’, por si duket Enca ka dy fjalë për shumë vajza që mendojnë se mund ta ‘zëvendesojne’ apo për arsye të tjera vetëquhen të suksesshme, shkruan intv.al

“Mbretëreshat nuk krahasohen me kur*at”, - shkruan Haxhia në postimin e bërë ne Twitter. Me kë ta ketë vallë? Kjo nuk dihet por shihet se ky DISS mund të jetë për këdo./intv.al/

enca_1.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011990070343018
    array(1) { ["section"]=> string(86) "enca-ua-ben-hapur-diss-in-te-gjithave-mbretereshat-nuk-krahasohen-me-kur-at-foto-52785" }