INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Enca nxjerr gjoksin bombastik, komenti që i bën Ermal Mamaqi do t’ju lërë pa fjalë [FOTO]

Enca nxjerr gjoksin bombastik, komenti që i bën Ermal Mamaqi do t’ju lërë pa fjalë [FOTO]

Publikuar më: 14:23 14-08-2017

Kjo verë për Encën nuk mund të përfundonte pa disa foto hot.

Dhe nuk kishte si të mungonte në planin e parë gjoksi i saj bombastik. Fotoja e sapopostuar nga këngëtarja ka rrëmbyer vëmëndjen e të gjithëve dhe të moderatorit Ermal Mamaqi gjithashtu. Ai sërish e ka ngacmuar 22 vjeçaren duke i lënë komentin epik: “O goce hiqe pak gjoksin të kaloj pak””, shkruan ai. 

sertet54rt.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0042500495910645
  array(1) { ["section"]=> string(92) "enca-nxjerr-gjoksin-bombastik-komenti-qe-i-ben-ermal-mamaqi-do-t-ju-lere-pa-fjale-foto-34558" }