INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ehaaa! Oriola Marashi ‘çmend’ rrjetin: ‘’Bëj seks me mua dhe fito lek’’ [FOTO]

Ehaaa! Oriola Marashi ‘çmend’ rrjetin: ‘’Bëj seks me mua dhe fito lek’’ [FOTO]

Publikuar më: 18:59 29-12-2017

Tashmë Oriola Marashi ka mësuar mjaft mire si të jetë në qendër të vëmendjes ne showbiz-in shqiptar. Kjo pasi sa vjen dhe shfaqet sa më provokuese dhe dashur pa dashur me mbishkrimet e saj krahas fotove që poston provokon ndjekësit e saj. Oriola këtë herë na ka treguar se është e fiksuar me këngën “No limit” të G-Eazy dhe reperëve të tjerë në bashkëpunim, pasi si mbishkrim ka tekstin e kësaj kënge.

“Fuck with me and get some Money”, - shkruan Oriola ne postin e fundit./intv.al/

oriola_Edisonit.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029470920562744
    array(1) { ["section"]=> string(74) "ehaaa-oriola-marashi-cmend-rrjetin-bej-seks-me-mua-dhe-fito-lek-foto-46258" }