INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
E pyesin: ‘Sa kërkon për një natë’, Enca tregon shifrën [FOTO]

E pyesin: ‘Sa kërkon për një natë’, Enca tregon shifrën [FOTO]

Publikuar më: 10:06 14-10-2017

Ajo është vëret shumë aktive në rrjetet sociale, dhe kjo e ka bërë të jetë më afër ndjekësve.

Madje Enca arrin të menaxhojë më së miri edhe situata të sikletshme të krijuara prej tyre. Rasti i fundit ishte një koment i lënë nga një dalë i cili e pyeste këngëtaren se sa para kërkonte për një natë. Dhe Enca nuk ka ngurruar t’i vërë vetes një çmim shumë të kripur, të pakapshëm nga djali. E indinjuar ajo është përgjigjur me ironi: “100 milionë euro”.

try.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0012760162353516
  array(1) { ["section"]=> string(62) "e-pyesin-sa-kerkon-per-nje-nate-enca-tregon-shifren-foto-38953" }