INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Del videoja pas aksidentit të kunatës së Kim Kardashian [VIDEO]

Del videoja pas aksidentit të kunatës së Kim Kardashian [VIDEO]

Publikuar më: 12:53 25-06-2017

Dalin pamjet e para të kunatës së Kim Kardashian, pas aksdidentit...

Blac Chyna, ylli 29 vjeçar është goditur në veturën e saj luksoze Rolls Royce në orët e para të mëngjesit sipas TMZ. Sipas të njëjtit portal, e dashura e Rob Kardashian është larguar nga vendi i ngjarjes me ambulancë e bashkë me të dyshohet të ketë qenë edhe foshnja e saj dhe Kardashian, Dream. Vetë Chyna nuk ka folur për këtë aksident dhe deri tani nuk është komunikuar asgjë për media, madje as gjendja shëndetësore e saj./intv.al/

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032491683959961
    array(1) { ["section"]=> string(67) "del-videoja-pas-aksidentit-te-kunates-se-kim-kardashian-video-30874" }