INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Zyrtare lançimi i Nokia 8.1

Zyrtare lançimi i Nokia 8.1

Publikuar më: 10:30 05-12-2018

Ka nga ata që pritet lançimin e Nokia PureView 9 para fundit të vitit 2018 dhe, të paktën tani për tani, duhet vënë mënjanë pritja e tij. Megjithatë, është shumë më e mundshme që përpara 31 dhjetorit, perdet të hiqen nga një tjetër pajisje Nokia.

Instagram Banner

Sipas thashethemeve të zakonshme që vijnë nga jashtë, rruga e zhvillimit dhe certifikimin e Nokia 8.1 tashmë është e përfunduar dhe e re të mid-range Android duhet të mbërrijë në treg para Krishtlindjeve. Shkurtimisht, nëse jeni duke kërkuar për një ide dhuratë për Krishtlindje, Nokia do ta sigurojë atë në një pjatë argjendi. Pajisja, nuk ka karakteristika revolucionare që do të ketë Nokia 9. Mbetet vetëm për të parë çmimin e Nokia 8.1: nëse raporti cilësi / çmim do të jetë i mirë apo jo
©insmart.al

Article Logic
Execution time: 0.0093350410461426