INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Zbulohet e vërteta mbi ardhjen e Dua Lipas në Shqipëri!

Zbulohet e vërteta mbi ardhjen e Dua Lipas në Shqipëri!

Publikuar më: 16:03 03-11-2018

Disa ditë më parë në Instagramin e moderatorëve Dejvis Nikollaj dhe Greta Allushi qarkulluan disa video ku në dukje ishte këngëtarja Dua Lipa e pranishme në emisionin RinQuiz në INTv. Por ku qëndron e vërteta e kësaj vizite ?

Gjate kohës që moderatorët prezantonin kuicin e rradhës në programin e tyre nje vazjë ka kaluar në studio duke kënduar këngën Neë Rules të këngëtares Dua Lipa. Ajo çfarë ishte e çuditshme ishte fakti se vajza kishte një ngjashmëri të frikshme me këngëtaren. Hilda Kertalli është vajza e cila duhet thënë që është sozia e Dua Lipas. Një ngjashmëri tepër e madhe por dhe kishte një ndryshim mes tyre. Hilda është balerinë dhe jo këngëtare si Dua.

Ne shpresojmë të kemi mundësi ta shikojmë Hilden të ketë një të ardhme të njejtë me kengëtaren Lipa pasi momentalisht ajo është nxënëse e vitit të dytë në gjimnazin Ismail Qemali dhe ka akoma shumë rrugë për të bërë.

Shikoni videon me poshtë :

https://www.youtube.com/watch?v=9cv5tjhbmto&t=266s 

Article Logic
Execution time: 0.0079920291900635