INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
As Era, as Rita! Dua Lipa, Bebe Rexha dhe kjo SHQIPTARE 'sundojnë' festivalin e famshëm në Madrid! [FOTO]

As Era, as Rita! Dua Lipa, Bebe Rexha dhe kjo SHQIPTARE 'sundojnë' festivalin e famshëm në Madrid! [FOTO]

Publikuar më: 00:30 03-11-2018

Tashmë është fakt që vajzat shqiptare po bëjnë namin nëpër botë.

“Shumë prej këngëtareve tona të preferuara këto ditë, janë shqiptare”, shkruante pak kohë më parë revista e famshme amerikane ‘Perezhilton’, duke iu referuar këngëtares me origjinë shqiptare Eleni Foureira.

Dua Lipa, Bebe Rexha, Rita Ora, Era Istrefi dhe tani Eleni Foureira! Këngëtarja Foureira që fitoi vendin e dyte në garën e Eurovizionit, u radhit në mesin e këngëtareve me origjinë shqiptare, që po bëjnë bujë nëpër botë.

Por e dini se "mbretëreshat" e eventit muzikor Los40 ishin 3 shqiptare?

Po, po! Të treja vajzat e famshme kanë ndezur atmosferën në Madrid mbrëmjen e të premtes dhe në foton më poshtë postuar nga inlife.al Eleni, Bebe dhe Dua duken mjaft bukur dhe kështu rrëmbyen vëmendjen e të gjithëve./inlife.al/

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0050909519195557