INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Moderatorja e njohur shqiptare shfaqet pranë bashkëshortes së MESSI-t, etiketon edhe futbollistin [VIDEO]

WOW! Moderatorja e njohur shqiptare shfaqet pranë bashkëshortes së MESSI-t, etiketon edhe futbollistin [VIDEO]

Publikuar më: 17:11 25-04-2018

Zbuloni për kë bëhet fjalë!

Ajo është një nga moderatoret më të njohura shqiptare e cila prej vitesh drejton emisione të ndryshme në vendin tonë. Bëhet fjalë për Alketa Vejsiun e cila ka shkuar së fundmi në Barcelonë për arsye punë. Ajo mori pjesë në një event mode, dhe e kemi parë gjatë gjithë kohës duke qeshur para kameras. Por ajo me telefonin e saj ka filmuar ardhjen e bashkëshortes së futbollistit të njohur Messit, Antonella Roccuzzon në të njëjtin event dhe ajo është përqafuar me të njejtën femër me të cilën u takua edhe Alketa.  Në videon e postuar në Instastory, Alketa ka etiketuar Antonella Roccuzzon dhe Messin.

alketa.mp4 from videovimeo1 on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0034401416778564