INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Turp të ketë”! Alketa Vejsiu kapet “mat”, na paska gënjyer aq lezetshëm saqë s’na kishte shkuar mendja fare [FOTO]

“Turp të ketë”! Alketa Vejsiu kapet “mat”, na paska gënjyer aq lezetshëm saqë s’na kishte shkuar mendja fare [FOTO]

Publikuar më: 16:59 21-04-2018

Na e hodhe bukur Alketa!

Ajo është një ndër moderatoret më të mira shqiptare, shumë e dashur për publikun dhe prej vitesh e kemi parë në televizion të drejtojë emisione të ndryshme. E kemi parë shpesh herë mjaft të kuruar deri në detja dhe me shumë stil, por para pak ditësh ajo befasoi kur ndryshoi pamjen pasi preu flokët, si rrallë herë. Por duhet ta pranojmë që na u duk shumë bukur kur shfaq me flokë të shkurtra.

Por RevistaWho.com e ka fotografuar prezantuesen ditën e sotme në një prej lokaleve të kryeqytetin, ku shihet me flokë të gjata, të kapura bisht. Ndërkohë që shijonte një kafe nën shoqërinë e këngëtares Eli Fara, e veshur sportive, dukeshin qartë flokët e gjata bjonde. Alketa duket se i ka shumë merak flokët e gjata dhe nuk e ka marrë guximin t’i presë.

collageREVIST.jpg

Pra ato që shohim në ekran janë paruke apo i janë rritur flokët shpejt? Po të shohim me vëmendje fotot që prezantuesja ka publikuar nga momentet e provave, pasi u shfaq në transmetim me pamjen e re, dallohen qartë se flokët vazhdon t’i ketë të gjata.

AD.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0038790702819824