INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Si asnjëherë tjetër! Alketa Vejsiu publikon foton e rrallë me bashkëshortin dhe i bën këtë dedikim! [FOTO]

Si asnjëherë tjetër! Alketa Vejsiu publikon foton e rrallë me bashkëshortin dhe i bën këtë dedikim! [FOTO]

Publikuar më: 10:36 12-04-2018

Më në fund Alketa ka filluar të tregojë natyrën e saj romantike! 

Ajo është një ndër moderatoret më të mira shqiptare por edhe pse një figurë publike shumë e njohur, Alketa ka vendosur që jetën e saj private ta mbajë private. Ka qenë e pamundur të shihnim ndonjë foto të Alketës në Instagram me dy fëmijët e saj apo edhe bashkëshortin, mirëpo gjërat kanë ndryshuar mesa duket.

Alketa ka vendosur që ditën e sotme ta nisë me një foto romantike me partnerin e saj. Dy duar të bashkuara dhe krah fotos “Të dua”, e tillë është fotoja që ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram, Alketa Vejsiu.

vejsiualketa.png

Article Logic
Execution time: 0.0035710334777832