INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Wow! Këngëtari me famë botërore ndjek Encën në Instagram [FOTO]

Wow! Këngëtari me famë botërore ndjek Encën në Instagram [FOTO]

Publikuar më: 19:03 14-08-2017

Mbase shumë prej jush “dashuroheni” pas muzikës së tij… por ai “zgjedh” Encen…

Enca Haxhia, një këngëtare që shpesh “tërbon” rrjetin me format e lakuara të cilat nuk lë rast pa i ekspozuar në rrjete sociale si dhe për talentin e saj në muzike dhe krijimin e hiteve. Duket se Enca ka “bëre për vete” edhe artistin e njohur ndërkombetar, Sean Paul. Ky i fundit ka bërë edhe këngën “No Lie” po ashtu me një shqiptare të famshme, Dua Lipan, shkruan intv.al. Një këngë që shumë prej nesh e pëlqejmë shumë. Por lind pyetja e “famshme”: “Mos ndoshta pritet një bashkëpunim? Apo Sean Paul dëshiron të bëjë një bashkëpunim me Encën?/intv.al/ 

enca_sean.jpg

Article Logic
Execution time: 0.002659797668457