INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Jo vetëm MALUMA, KEJVINA tregon yjet BOTËRORË që i kanë shkruar! Ja kush qenka më i sjellshmi! [FOTO]

WOW! Jo vetëm MALUMA, KEJVINA tregon yjet BOTËRORË që i kanë shkruar! Ja kush qenka më i sjellshmi! [FOTO]

Publikuar më: 12:30 23-12-2019

Kejvina Kthella është një ndër vajzat më simpatike të ekranit shqiptare dhe medoemos ka rënë në sy të shumë personazheve të njohur ndërkombëtarë. Së fundmi ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Thumb On” në RTV Ora, ku ka treguar se e ngacmojnë edhe personazhe me famë botërore. Ndër ta janë edhe J Balvin dhe Jason Derulo të cilët i kanë shkruar modeles në “Instagram”.

Pyetjes së moderatores Aulona Musta, se nëse ka qenë ndonjë personazh shqiptar apo i huaj i fiksuar pas saj, Kejvina i është përgjigjur kështu:

Më kanë shkruar shumë të famshëm por nuk i jam përgjigjur. Me Malumën kam folur. E dua muzikën e tij, e kam takuar, më duket, si engjëll, jep shumë energji pozitive. Është treguar i sjellshëm. Më ka shkruar J Balvin, Jason Derulo. Jo se ua lë seen, po thjesht nuk merrem.

VINE.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003223180770874